Положення про шкільну Батьківську раду

Наказ МОН від 02.06.2004 №440 "Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітнього навчального закладу"

ПОЛОЖЕННЯ про Батьківську раду Московського району міста Харкова

Міська Батьківська рада

Склад батьківської ради

Голова батьківської ради - Остапчук І.І.
Секретар батьківської ради - Рильова А. В.
Заступник голови батьківської ради - Тарасова І.В.
Культмасовий сектор - Кузнецова Т.В.
Спортивно-оздоровчий сектор - Шелестова А.В.
Фінансово-господарчий сектор - Гаджієва М.Г.

Представник в районній Батьківській раді - Остапчук І.І.

Шановні батьки !

Доводимо до Вашого відома, що в місті Харкові діє Міська батьківська рада - дорадчий орган при Департаменті освіти Харківської міської ради на чолі з Хоша Мариною Олександрівною. Якщо Ви не байдужі до захисту прав та інтересів дітей, батьків, вихователів та вчителів, маєте в собі сили, досвід та активне бажання – приєднуйтеся до нашої групи у соціальній мережі Facebook «Харківська Міська батьківська рада» за посиланням: https://www.facebook.com/groups/749657701830141/, а якщо Ви маєте певний досвід й бажання для покращення рівня освіти та його реформування, тоді приєднуйтесь до групи «Реформуємо освіту разом»: https://www.facebook.com/groups/944308735656768/.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в нашому районі за підтримки управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради діє Батьківська рада Московського району на чолі з Голіщєвою Мариною Вікторівною. Більш детальну інформацію ви можете отримати в групі «Батьківська рада Московського району» у соціальній мережі Facebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/156843801343092/. Координати Голіщєвої Марини Вікторівни: електронна адреса shakira77@ukr.net, телефон 067-944-37-50. Представник він нашого закладу в районній Батьківській раді – Севенян Наталія Павлівна (телефон 0994883471).

В ЗНЗ № 167 діє шкільний батьківський комітет, який очолює Остапчук І.І.(телефон ).

Будемо раді почути нові пропозиції, рекомендації та конструктивно-обгрунтовану критику. Ваша думка – дуже важлива для нас!

Голова батьківської ради

План роботи

батьківської ради школи

на 2017/2018 навчальний рік

з/п Назва заходу Термін виконання Відповідальна особа Відмітка про виконання
1 Засідання № 1 1.Вибори голови, заступника та секретаря батьківської ради школи.
2. Затвердження плану роботи батьківської ради. 3.Знайомство з нормативними документами з питань організації батьківської ради.
4. Про організацію харчування учнів 1-11-х класів.
25 .09.2017 Голова батьківської ради Заступник директора з виховної роботи
2 Засідання № 2 1. Про нормативно-правову базу з питань залучення благодійних внесків. 2. Про механізм залучення та оприбуткування благодійних внесків. 3. Про результати посилення батьківського контролю за навчанням учнів у I семестрі. листопад 2017 Голова батьківської ради Фінансово-господарський сектор Навчально-виховний сектор
3 Засідання № 3
1. Звіт голови громадського контролю за станом харчування учнів.
2. Звіт директора школи про підсумки роботи школи за I семестр 2016/2017навчальний рік.
3. Про проведення новорічних свят.
4. Про роботу школи щодо напрямку «Обдарована дитина» та допомога батьків у навчанні учнів.
грудень 2017 Гаджиєва М.Г. Фентісова Н.Д. Заступник з виховної роботи
4 Засідання № 4
1. Про результати поглибленого медичного огляду учнів 1-11-х класів.
2. Про організацію оздоровлення учнів школи влітку 2017року
3. Профілактика дорожньо-транспортного та побутового травматизму серед учнів.
Травень 2018 Заступник директора з виховної роботи
5 Засідання № 5
1. Звіт голови батьківської ради про залучення та використання благодійних внесків. 2. Вибори голови, заступника та секретаря батьківської ради школи.
3. Підведення підсумків роботи батьківської ради школи в 2016/2017 . Обговорення плану роботи батьківської ради на 2017/2018 навчальний рік.
Червень 2018 Голова батьківської ради

Матеріали XIІ засідання районної Батьківської ради (30.08.2017)

Матеріали