ВІТАЄМО!

Шкільна організація учнівського самоврядування в ХЗОШ № 167 створена у 1998 році.
ЇЇ назва "СОВА"

Спілка
Обдарованих

Вихованих
Альтруїстів

Девіз нашої організації:

Всі ми разом за майбутнє,
За успішне виховання,
За дитинство незабутнє
Та безхмарне існування!

Мета нашої організації:

Залучення учнів до навчального та виховного процесів, виховання національної свідомості, соціально активної особистості.

Завдання учнівського самоврядування:

* участь у розробці плану роботи школи на новий навчальний рік;
* підготовка та проведення конкурсів, творчих звітів, змагань;
* забезпечення порядку в школі; організація чергування в закладі, у класах;
* організація дозвілля на перервах;
* проведення загальношкільних лінійок, зборів, конференцій, виставок;
* організація роботи щодо збереження шкільного майна;
* контроль за відвідуванням учнями школи;
* заслуховування звітів органів учнівського самоврядування;
*проведення соціологічних досліджень з проблем життєдіяльності учнівських колективів.

Сектори учнівського самоврядування:

Сектор "Знання"

Робота цього сектора полягає в проведенні заходів, які могли б підвищити знання учнів з певного предмету та допомогти учням, які не встигають в навчальному процесі. Члени цього сектору повинні відзначатися навчальними здібностями.

Сектор "Охорони порядку"

Робота цього сектору полягає в утриманні дисципліни і порядку. Завдання сектору - спостерігати за відвідуванням уроків учнями і запобігати пропусків уроків без поважних причин, а також повинні підтримувати порядок у різних заходах.

Сектор "Спортивної роботи і туризму"

Робота цього сектору полягає в проведенні різних спортивних акцій, турнірів, туристичних змагань і походів.

Сектор "Бізнес"

Завдання цього сектору - добровільна допомога дітям школи із малозабезпечених та багатодітних сімей. Члени сектору повинні брати участь у створенні загонів милосердя.

Сектор "Педагогічний загін"

Робота цього сектору полягає в проведенні культурних заходів в молодшій школі. Члени цього сектору мають бути творчими особистостями.

Сектор "Культурно-просвітницької роботи і організації дозвілля"

Члени цього сектору проводять роботу щодо залучення учнів школи до участі у культурно-масових шкільних заходах, сприяють організації і проведенню інтелектуальних ігор, вечорів відпочинку, конкурсів художньої самодіяльності, зустрічей з діячами культури та мистецтв, відвідуванню театрів та музеїв.

Сектор "Редакційна колегія"

Шкільна редакційна колегія відповідає за роботу шкільного радіо, за підготовку та випуск шкільних стінних газет та матеріалів до альманаху асоціації дитячо-юнацьких організацій "НОВЕ ПОКОЛІННЯ", за оформлення інформаційного стенду учнівського самоврядування.

Учнівські проекти

Проект "ПЛАНЕТА - наш спільний дім!!!"
Кожна людина мріє жити в чистому середовищі, пити чисту воду, їсти здорову та корисну їжу. Сьогодні це стало великою проблемою людства. Дорослі забули, що після них на Планеті Земля залишаються їх діти,онуки... Їм теж вкрай необхідно чисте небо, річка,ліс; здорове існування.
Сфера використання проекту дуже велика: це озеленення території школи, постійна агітація учнів за збереження природи та чистоти, просвітницька робота з населенням, допомога безхатнім тваринам та птахам.

Проект залучає молодь до благодійної роботи та виховує небайдужих людей до нашого спільного дому - Земля!

За напрямком проект екологічний, але також його можна віднести і до волонтерського типу.

Очікувані результати:

- добра молодь,яка піклується про своє життя та майбутьнє;

- покращення стану навколишнього середивища;

- дбайливе ставлення до тварин і птахів;

- допомога іншим людям побачити,як важливо берегти Землю.

Тривалість проекту: довгостроковий.

Проект "Таємний янгол"

/Files/photogallery/8701/thumb_467095_news_m.jpeg

Проект «Таємний янгол» розрахований на те, щоб , формувати почуття солідарності та поваги до інших, мотивувати учнів робити добрі справи, розвивати творчі здібності.

За реалізацію проекту у школі відповідає педагог-організатор та шкільне самоврядування «СОВА». У проекті беруть участь учні молодшої, середньої та старшої школи.

За напрямком проект – творчій.

Очікувані результати:
- покращити мікроклімат у класах;
- викрити творчі здібності учнів;
- виховати добру, чуйну людину.

Тривалість проекту: періодичний.