Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь України, її світовий авторитет. Недарма видатні діячі нашої держави надавали виняткового значення формуванню розумового потенціалу українського громадянства, вважаючи, що тільки еліта може просувати суспільство й державу до висот досконалості. І наше завдання полягає в тому, щоб дбайливо плекати таланти, починаючи з найменших літ.
За умов реформування системи національної освіти, піднесення ролі творчої особистості в суспільстві значної актуальності у нашій школі набула система роботи з обдарованими дітьми. Перспективним шляхом її розв”язання стала організація такого педагогічного процесу, який започаткував методику пошуку та відбору обдарованих учнів і створив умови для розвитку їх природних творчих потенцій.
Кожна обдарована дитина - індивідуальність, яка потребує особливого підходу. Сприяння реалізації обдарування потребує організації особливого середовища, зокрема, спеціальної освіти, яка виходить, як правило, за межі навчання в звичайній школі.
Яка ж школа потрібна обдарованим? Та, мабуть, яка розвиває здібності дитини. Але цього, зазвичай, мало. Школа існує для того, аби допомогти дитині розвинути в собі здібності до самореалізації, не тільки навчити, а й створити умови, щоб дитина була готова до цієї складної й самостійної роботи.
Ідея формування творчої особистості є провідною в роботі багатьох навчально-виховних закладах. Це, передусім, творче середовище, де формуються юні громадяни України як креативні особистості, розкриття яких збагатить наше суспільство, забезпечить перспективний його розвиток. І в цьому контексті на перший план виходить організація роботи з обдарованими дітьми, головною метою якої є створення умов формування високо інтелігентної, творчої особистості.

Інформація

про співпрацю з вищими навчальними закладами ЗНЗ № 167

Форми співпраці Вищі навчальні заклади
Двосторонні угоди про творчу співпрацю з вищими навчальними закладами ХНПУ ім.. Г.С.Сковороди, НАУ «ХАІ» ім.. М.Є.Жуковського
Проведення теоретичних (лекцій) та практичних занять на базі ВНЗ НТУ «ХПІ», ХНУВС
Проведення навчальної практики на базі ВНЗ НАУ «ХАІ» ім.. М.Є.Жуковського НТУ «ХПІ»
Науково-дослідницька робота учнів-членів МАН НФАУ
Профорієнтаційна робота ХНПУ ім.. Г.С.Сковороди, НАУ «ХАІ» ім.. М.Є.Жуковського ХНУ ім.В.Н.Каразіна, НТУ «ХПІ», НФАУ, УИПА,УДАЗТ, ХНЕУ, ХНУВС


Кiлькiсть переглядiв: 1374