Положення про шкільну Батьківську раду

Наказ МОН від 02.06.2004 №440 "Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітнього навчального закладу"

ПОЛОЖЕННЯ про Батьківську раду Московського району міста Харкова

Міська Батьківська рада

Склад батьківської ради

Голова батьківської ради - Остапчук І.І.
Секретар батьківської ради - Рильова А. В.
Заступник голови батьківської ради - Тарасова І.В.
Культмасовий сектор - Кузнецова Т.В.
Спортивно-оздоровчий сектор - Шелестова А.В.
Фінансово-господарчий сектор - Гаджієва М.Г.

Представник в районній Батьківській раді - Остапчук І.І.

Шановні батьки !

Доводимо до Вашого відома, що в місті Харкові діє Міська батьківська рада - дорадчий орган при Департаменті освіти Харківської міської ради на чолі з Хоша Мариною Олександрівною. Якщо Ви не байдужі до захисту прав та інтересів дітей, батьків, вихователів та вчителів, маєте в собі сили, досвід та активне бажання – приєднуйтеся до нашої групи у соціальній мережі Facebook «Харківська Міська батьківська рада» за посиланням: https://www.facebook.com/groups/749657701830141/, а якщо Ви маєте певний досвід й бажання для покращення рівня освіти та його реформування, тоді приєднуйтесь до групи «Реформуємо освіту разом»: https://www.facebook.com/groups/944308735656768/.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в нашому районі за підтримки управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради діє Батьківська рада Московського району на чолі з Голіщєвою Мариною Вікторівною. Більш детальну інформацію ви можете отримати в групі «Батьківська рада Московського району» у соціальній мережі Facebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/156843801343092/. Координати Голіщєвої Марини Вікторівни: електронна адреса shakira77@ukr.net, телефон 067-944-37-50. Представник від нашого закладу в районній Батьківській раді – Остапчук Інна Іванівна (телефон 0 ).

В ЗНЗ № 167 діє шкільний батьківський комітет, який очолює Остапчук І.І.(телефон 0).

Будемо раді почути нові пропозиції, рекомендації та конструктивно-обгрунтовану критику. Ваша думка – дуже важлива для нас!

Голова батьківської ради

Кiлькiсть переглядiв: 456

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.