Тематичний план засідань методичного об’єднання вчителів початкових класів

Термін виконання Тема засідання Цільова Установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальний Відмітка про виконання
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Серпень 2023 Координація роботи методичного об’єднання на 2023/2024 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання на 2023/2024 н.р. 1. Про вивчення нормативних аспектів організації навчально – виховного процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2023/2024 н.р.
2.Про корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян.
3. Про розгляд річних методичних тем вчителів.
4. Про розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання.
5. Про організацію роботи з обдарованими учнями.
6. Про організацію індивідуального навчання (педагогічний патронаж)
7. Різне.
Доповідь. Інформація. Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Новікова І.Д.,члени методичного об'єднання
Жовтень 2023Психологічна допомога дітям під час воєнних дійЯк підтримати та засвоїти дітей під час воєнних дій. 1. Як діти початкової школи реагують на стрес та сприймають кризову систему.
2. Як підтримувати дитину й чому важливі ритини?
3. Різне.
Круглий стіл Протокол Голова методичного об’єднання Новікова І.Д., шкільний психолог, члени методичного об'єднання
Січень 2024НЕнудне навчання: меми в початковій школіТематико-типологічні характеристики, особливості функціонування мемів у сучасному медіа-простору. 1. Визначення поняття "мем".
2. Створення тематичних "мемів".
3. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2023/2024 навчального року.
Відео-презентація, інформація, обговорення.Протокол Голова методичного об’єднання Новікова І.Д. члени методичного об'єднання
Березень 2024Формування громадянської компетентності у здобувачів освітиРозширити знання педагогів щодо формування громадянської компетентності у здобувачів освіти; підвищити професійну компетентність учителів; сприяти розвитку творчої активності педагогів, виховувати інтерес до самовдосконалення. 1.Формування громадянської компетентності в учнів як необхідна вимога сьогодення.
2. Аукціон методичних ідей "Форми, методи, засоби національно-патріотичного виховання молодших школярів.
3. Різне.
Доповідь. Методичні посиденьки.
Травень 2024 Підсумки роботи методичного об’єднання за 2023/2024 навчальний рік Підбити підсумки роботи методичного об’єднання за 2023/2024 н.р. та спланувати роботу на наступний 2024/2025 навчальний рік 1.Про аналіз роботи методичного об’єднання за 2023/2024 навчальний рік.
2. Про звіти вчителів та голів методичного об’єднання про роботу щодо реалізації методичної теми.
3.Про перспективне планування роботи методичного об’єднання на 2023/2024 н.р.
4. Про результативність участі школярів у конкурсах.
5. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
6. Про виконання освітніх програм за ІІ семестр 2023/2024 навчального року.
7. Про аналіз з учнями, які навчаються за індивідуальною формою (педагогічний петронаж).
8. Різне.