Організація роботи методичних засідань вчителів суспільно-гуманітарного напрямку (правознавство, історія)

№ засідання Питання до розгляду Термін проведення Відповідальний
1 1. Про вивчення нормативних аспектів організації навчально – виховного процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2023/2024 н.р.
2.Про корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян.
3. Про розгляд та затвердження річних методичних тем вчителів.
4. Про погодження календарних планів вчителів методичного об’єднання.
5. Про результати державної підсумкової атестації та НМТ 2022/2023 навчального року.
6. Про організацію роботи з обдарованими учнями.
7. Про вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки.
8. Про інформування щодо ППД освітян.
Серпень – Вересень 2023 Голова методичного об’єднання Фонова А.Д.
2 1. Роль використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчанні історії в умовах воєнного та післявоєнного часу.
2. Можливості використання мультимедійних презентацій на уроках історії та правознавства в умовах воєнного часу.
3. Про результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з історії, економіки, правознавства.
4. Про організацію роботи щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови.
5. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
Жовтень 2023 Голова методичного об’єднання Фонова А.Д.. Вчитель історії Миргород О.В.
3

1. Застосування навчальних, документальних та науково-популярних фільмів на уроках історії та правознавства.

2. Про результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів МАН.

3. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.

4. Про погодження календарних планів вчителів методичного об’єднання.

5. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2023/2024 навчального року

6. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації.

7. Про моніторинг якості знань учнів з історії, Харківщинознавства, правознавства та інших предметів за результатами І семестру.
Січень 2024 Голова методичного об’єднання Фонова А.Д.. Вчитель історії Миргород О.В.
4

1. Можливості використання мультимедійних презентацій на уроках історії та правознавства.

2. Про організацію роботи щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови

3. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
Березень 2024 Голова методичного об’єднання Фонова А.Д.. Вчитель історії Каменнік М.П. Вчитель правознавства Шигалевський А.В.
5 1. Про аналіз роботи за 2023/2024 навчальний рік.
2.Про річні звіти вчителів та голови методичного об’єднання щодо роботи над реалізацією науково- методичної теми.
3.Про перспективне планування роботи методичного об’єднання на наступний рік.
4. Про результати участі учнів у конкурсах, олімпіадах, турнірах.
5. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
6. Про моніторинг якості знань учнів з історії, Харківщинознавства, правознавства та інших предметів за результатами ІІ семестру.
7. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2023/2024 навчального року.
8. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації.
Травень 2024 Голова методичного об’єднання Фонова А.Д.