Засідань методичного об’єднання вчителів природничного циклу

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальний Відмітка виконання
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Серпень 2023 Координація роботи методичного об’єднання на 2023/2024 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання вчителів природничого циклу 1. Про вивчення нормативних аспектів організації освітнього процесу та методичних рекомендацій щодо викладання біології, хімії , основ здоров’я , астрономії, фізики, географії та математики у 2023/2024 н.р.
2. Про корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян.
3.Про затвердження річних методичних тем вчителів.
4. Про результати НМТ у 2023/2024 навчальному році.
5. Про організацію роботи з обдарованими учнями.
6. Про вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки.
7. Про опрацювання нормативних документів щодо ведення шкільної документації (класних журналів, оцінювання тощо)
Доповідь Інформація Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В.
Курочка В.М.
Голобородько С.І.
Іваненко Н.І.
Яковлєва Т.С.

Вересень 2023 Розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання Дотримання нормативності навчальним планам та програмам 1.Про розгляд календарного планування вчителів методичного об'єднання на І семестр 2023/2024 навчального року. 2. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови.
3. Різне
Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В.
Гаєвська Л.О.
Жовтень 2023Цифровізація (діджателізація) та її вплив на освітній простір у контексті формування ключових компетентностей здобувачів освіти в реаліях воєнного та післявоєнного часу. Підвищити теоретичну базу та надати поштовх процесу самовдосконалення вчителів 1. Переваги та преспективи диджеталізації освітнього процесу в реаліях воєнногота післявоєнного часу.
2. Самооцінювання рівня цифровізації освітнього закладу за умов трансформації середньої освіти.
3. Про результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад
4.Про стан підготовки учнів до ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та хімії.
5. Про розгляд науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН на шкільному науковому товаристві.
6.Різне.
Інформація Обговорення Круглий стіл Протокол Голова методичного об’єднання Сорочинський М.В.
Мезінова В.В.

Вчитель Вищої категорії Гаєвська Л.О.
Січень 2024Цифрова компетентність педагогів в умовах ціфровізації закладів освіти з врахуванням реалій воєнного та післявоєнного часу Ознайомлення вчителів з передовими методиками 1. Про цифрову компетентність педагогів в умовах цифровізації та психологізації процесу вивчення природничих дисциплін в умовах воєнного та післявоєнногочасу.
2. Про результативність учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів МАН.
3. Про моніторинг якості знань учнів. 4.Про розгляд календарних планів вчителів.
5. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2023/2024 навчального року 6. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації.
7. Різне
Інформація Обговорення Обмін досвідом Протокол Голова методичного об’єднання, вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В.
Галич О.Г.
Гаєвська Л.О.

Березень 2024Особливості навчання географії в період цифровізації освіти Розглянути шляхи підвищення ефективності навчання природничих дисциплін, зокрема географії з використання цифрових технологій. 1. Про підвищення ефективності навчання природничих дисциплін шляхом впровадження нових освітніх технологій на уроках географії.
2. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
3. Про стан роботи з обдарованими дітьми
4. Про стан виконання ст.10 Конституції України та інших нормативних та законодавчих актів, щодо використання в закладах освіти державної мови.
5. Різне.
Інформація Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В.
Свистун А.М.
Травень 2024 Підсумки роботи методичного об`єднання Аналіз роботи методичного об’єднання за 2023/2024 н.р. та планування роботи на 2024/2025 н. р. 1. Про річні звіти вчителів методичного об`єднання про роботу над річними методичними темами.
2.Про аналіз роботи методичного об`єднання та завдання на новий навчальний рік. 3.Про перспективне планування роботи методичного об`єднання на 2024/2025 навчальний рік.
4. Про моніторинг якості знань учнів та порівняльний аналіз І та ІІ семестрів.
5. Про результативність участі школярів у конкурсах та олімпіадах.
6. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2023/2024 навчального року 7. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації.
8. Різне.
Аналіз Звітування Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В.
Голобородько С.І.