План засідань методичного об’єднання вчителів трудового навчання, мистецтва та інформатики

№ засідання Тема засідання Цільова установка Питання до розгляду Термін проведення Відповідальний Відмітка про виконання (протокол від ____ № ___)
Планові засідання
1 Координація роботи методичного об’єднання на 2022/2023 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання вчителів природничо-математичного напрямку 1. Вивчення нормативних аспектів організації навчально-виховного процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2022/2023 н.р. 2.Корекція плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3. Затвердження річних методичних тем вчителів. 4. Організація роботи з обдарованими учнями. 5. Вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 6. Про опрацювання нормативних документів щодо ведення шкільної документації (класних журналів, оцінювання тощо) Серпень 2022 Голова методичного об’єднання Ванда В.В.
2. Розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання Дотримання нормативності навчальним планам та програмам 1.Про розгляд календарного планування вчителів природничо-математичного напрямку на І семестр 2022/2023 навчального року. 2. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 3. Різне Вересень 2022 Голова методичного об’єднання Ванда В.В.
3. Сучасні інтерактивні технології, їх роль в формуванні особистості Підвищити якість процесу самовдосконалення вчителів 1. Перспективи створення комплексної системи моніторингу знань учнів в парадигмі особистісно-орієнтованого навчання в НУШ. 2.Розвиток творчих здібностей учнів під час уроків. 3. Про результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 4. Про стан підготовки учнів до ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового начання та інформатики. 5. Різне. Жовтень 2022 Голова методичного об’єднання Ванда В.В. Вчителя : Миргород О.В. Максименко Л. М., Шабанова М.М.
3 Інтерактивні технології, як засіб формування креативної особистості. Ознайомлення вчителів з інтерактивними освітніми технологіями. 1. Про моніторинг якості знань учнів. 2. Про розгляд календарних планів вчителів. 3. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2022/2023 навчального року 4. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації 5. Моніторинг якості знань учнів з порівняльним аналізом. Січень 2023 Голова методичного об’єднання Ванда В.В. Вчителя трудового навчання: Максименко Л. М. та Шабанова М.М. Вчитель образтворчого мистецтва: Миргород О.В..
4 Розвиток інформативно-коммунікативної компетентності шляхом впровадження інтерактивних технологій на уроках біології, фізики Розглянути шляхи підвищення ефективності навчання біології 1.Особистісно-орієнтований підхід у вивченні мистецтва. 2. Організоване закінчення навчального року. 3. Деякі аспекти викладання мистецтва у 9-х-10-х та 11-х класах. 4. Про організацію роботи щодо реалізації ст.10 Конституції України, Закону України «Про засади державної мовної політики» та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 5. Про проведення навчальної практики. 6. Адаптація учнів 5-х класів до навчання в школі ІІ ступеня. Особливості викладання навчальних предметів в 5 класі Березень 2023 Голова методичного об’єднання Ванда В.В. Вчитель музичного мистецтва: Миргород О.В. Вчителя трудового навчання: Максименко Л. М.
5 Підсумки роботи методичного об`єднання Аналіз роботи методичного об’єднання за 2022/2023 н.р. та планування роботи на 2023/2024н. р. 1. Про річні звіти вчителів методичного об`єднання про роботу над річними методичними темами. 2. Про аналіз роботи методичного об`єднання та завдання на новий навчальний рік. 3. Про перспективне планування роботи методичного об`єднання на 2023/2024 навчальний рік. 4. Про моніторинг якості знань учнів та порівняльний аналіз І та ІІ семестрів. 5. Про результативність участі школярів у конкурсах та олімпіадах. 6. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2022/2023 навчального року 7. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. Травень 2023 Голова методичного об’єднання Ванда В.В.