План засідань методичного об’єднання вчителів філологічного напряму

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відпові- дальний
1. 2. 3.4.5.6.7.
Серпень 2023 Координація роботи методичного об’єднання на 2023/2024 н.р. Скординувати роботу методичного об'єднання вчителів філологічного напряму. 1. Про вивчення нормативних аспектів організації навчально – виховного процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2023/2024 н.р.
2.Про корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян.
3. Про затвердження річних методичних тем вчителів.
4. Про погодження календарних планів вчителів.
5. Про результати державної підсумкової атестації та НМТ
2022/2023 навчального року.
6. Про організацію роботи з обдарованими учнями.
7. Про вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки.
8. Про інформування щодо ППД освітян.
Доповідь Інформація Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель спеціаліст І кваліфікаційної категорії Кутнікова С.В
Жовтень 2023Методичні рекомендації щодо використання ІКТ під час викладання зарубіжної літератури, англійської мови та літератури.Проаналізувати методичні рекомендації щодо використання ІКТ під час викладання зарубіжної літератури, англійської мови, української мови та літератури 1.Методичні рекомендації щодо використання ІКТ під час викладання зарубіжної літратури, англійської мови, української мови та літератури в умовах воєнного та післявоєнного часу.
2. Використання комп'ютерних програм, сайтів та електронних підручників в умовах воєнного та післявоєнного часу.
4. Про результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад
Інформація Обговорення Круглий стіл Протокол Голова методичного об’єднання вчитель спеціаліст І кваліфікаційної категорії Кутнікова С.В Вчитель англійської мови
Жолус О.М.
Січень 2023 Суб'єкти освітнього процесуРеалізація мотиваційного навчання через використання мультимедійних презентацій 1. Використання мультимедійних презентацій на уроках зарубіжної літератури, англійської мови, української мови та літератури.
2. Про результативність учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів МАН.
3. Про моніторинг якості знань учнів з порівняльним аналізом.
4.Про погодження календарних планів вчителів.
5. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2023/2024 навчального року
6. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації.
7. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
Інформація Обговорення Обмін досвідом Протокол Голова методичного об’єднання вчитель спеціаліст І кваліфікаційної категорії Кутнікова С.В.
Вчитель зарубіжної літератури Макаренко А.В.
Березень 2023 Діапазон використання комп'ютера в навчально-виховному процесіРозглянути засоби використання комп'ютера в навчально-виховному процесі. 1. Діапазон використання комп'ютера в навчально-виховному процесі.
2. Про організоване зпкінчення навчального року, форми та матеріали для проведення державної підсумкової атестації.
3. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
Інформація Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель спеціаліст І кваліфікаційної категорії Кутнікова С.В. Вчитель англійської мови Жолус О.М.
Вчитель української мови та літератури Воловік В.Є.
Вчитель зарубіжної літератури Медвєдева Т.Г.
Травень 2023 Підсумки роботи методичного об`єднання вчителів філологічного напрямуАналіз роботи методичного об'єднання філологічного напряму за 2023/2024 н.р. та планування роботи на 2024/2025 н.р. 1. Про річні звіти вчителів методичного об`єднання про роботу над річними методичними темами.
2.Про аналіз роботи методичного об`єднання та завдання на новий навчальний рік. 3.Про затвердження плану роботи методичного об`єднання на 2024/2025 навчальний рік. 4. Про моніторинг якості знань учнів з порівняльним аналізом І та ІІ семестрів.
5. Про результативність участі школярів у конкурсах та олімпіадах з зарубіжної літератури, англійської мови, української мови та літератури.
6. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2023/2024 навчального року
7. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації.
8. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
Аналіз Звітування Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель спеціаліст І кваліфікаційної категорії Кутнікова С.В