Тематичний план засідання методичного об'єднання класних керівників

Термін проведення Тема засідання Цільова установка Зміст засідань Форми роботи Контроль Відпові-дальний Відмітка про виконання
Серпень 2023 р. Організація роботи класних керівників на 2023/2024 н.р. Ознайомити з особливостями сучасного процесу виховання. Підвести підсумки роботи м/о та ознайомити з перспективним плануванням роботи на наступний навчальний рік. 1. Про стан виховної роботи за 2022/2023 н.р. Ознайомлення з довідкою РУО про стан виховної роботи у 2023/2024 н.р.
2. Основні напрямки методичної та виховної роботи в 2023/2024 н.р. відповідно до річного плану виховної роботи освітнього закладу. Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243 «Про основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України».
3. Методичні рекомендації щодо організації роботи з профілактики дитячого травматизму. Мінна безпека.
4. Затвердження плану роботи м/о класних керівників на 2023/2024 н. р.
5. Про організацію індивідуального навчання у 2023/2024 навчальному році.
7. Організація роботи щодо соціального захисту дітей, учнів пільгових категорій та учнів девіантної поведінки.
8. Ознайомлення класних керівників з листом МОН «Щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2023/2024 н.р.»
9. Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України.
Доповідь Виступ, обговорення Виступ, обговорення Інформація Виступ Доповідь Виступ Протокол засідання Заступник директора з ВР Ванда Н.О., голова м/о Бєлих Н.В.
Жовтень 2023 р.
Особливості роботи класного керівника з правового виховання.
«Круглий стіл». Організація системи профілактичної роботи щодо попередження правопорушень серед дітей 1. Аналіз причин девіантної поведінки неповнолітніх
2. Особливості педагогічного керівництва в роботі з важковиховуваними здобувачами освіти.
3. Співпраця школи та інших соціальних інститутів у превентивному вихованні учнівської молоді.
4. Ознайомлення з новими нормативними документами.
5. Аналіз стану профілактичної роботи зі здобувачами освіти.
6. Шкільна медіація.
7. Роль Ради профілактики правопорушень у вирішенні проблеми важковиховуваних учнів
8. Форми роботи щодо захисту дітей від усіх форм насильства, булінгу у закладі освіти
Виступ, обговорення Виступ Доповідь Доповідь Доповідь Доповідь, Протокол засідання Голова м/о Бєлих Н.В.
Січень 2024 р. Національно-патріотичне виховання як складова формування та розвитку громадянських цінностей особистості. Ознайомитися з ефективними прийомами виховання патріота своєї держави. 1. Аналіз роботи м/о класних керівників за І семестр 2023/2024 н. р.
2. Виконання заходів Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України.
3 Громадянське виховання підлітків як соціально-педагогічна проблема.
4. Форми та методи формування національної свідомості та самосвідомості.
5. Огляд методичної літератури, нормативних документів з даного питання.
6. Ефективні прийоми виховання
національної свідомості учнівської молоді.
7. Роль класного керівника в національно-патріотичному вихованні.
8. Соціальні і громадянські компетентності.
9. Здоровий спосіб життя як цінність сучасності.
Виступ, обговорення Доповідь Виступ Виступ Виступ Протокол засідання Голова м/о Бєлих Н.В.
Березень 2024 р. Створення моделі конкурентоспроможної особистості та шляхи її формування Підвищення професійної компетентності вчителя для впровадження основних положень Концепції Нової української школи; визначення перспективи роботи педагогічного колективу з формування в учнів ключових компетентностей. 1. Формування конкурентоспроможної особистості. Нова українська школа.
2. Використання інтерактивних форм і методів на уроках для розвитку особистості учня.
3. Формування профільних інтересів та професійної орієнтації учнів.
4. Психолого-педагогічна підтримка учнів у самопізнанні, самооцінці, самовираженню та самореалізації.
Виступ, обговорення Доповідь Виступ Виступ Протокол засідання Голова м/о Бєлих Н.В.
Квітень - травень 2024 р. Підсумки виховної роботи в освітньому закладі 2023/2024 навчальний рік, профілактичні виховні заходи щодо запобігання правопорушень, дитячого травматизму під час літніх канікул. Підвести підсумки виховної роботи в освітньому закладі за навчальний рік.. Ознайомити з профілактичними виховними заходами щодо запобігання правопорушень, дитячого травматизму під час літніх канікул. 1.Аналіз виховної роботи в школі за навчальний рік.
2. Підсумки роботи з дітьми пільгового контингенту та учнями девіантної поведінки. 3. Стан роботи освітнього закладу з профілактики дитячого травматизму.
4. Організація роботи пришкільного табору «Сонечко» та планування оздоровлення учнів згідно заяв батьків.
5. Визначення пріоритетних напрямків роботи на наступний навчальний рік.
Доповідь Аналітичний звіт Аналітичний звіт Інформація Обговорення Протокол засідання Голова м/о Бєлих Н.В. Заступник директора з ВР Ванда Н.О.