Повернутися до звичайного режиму

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Наказ МОН від 16.04.2018 № 367

Адміністрація Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 167 Харківської міської ради Харківської області доводить до відома батьків майбутніх першокласників, що станом на 01.06.2018 року вільних місць щодо зарахування дітей до 1-х класів 2018/2019 навчального року не має.
Жеребкування не відбуватиметься.

Відповідно до Статуту навчального закладу

2.6. Зарахування учнів до всіх класів Навчального закладу здійснюється без проведення конкурсу.

2.8. Зарахування учнів до Навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

До Навчального закладу зараховуються учні незалежно від місця проживання на підставі особистої заяви ( для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють), свідоцтва про народження (копії),медичної довідки встановленого зразка і документа про наявний рівень освіти. При переведенні учнів до Навчального закладу з іншого загальноосвітнього навчального закладу крім зазначених документів додається особова справа учня.

2.9. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до Навчального закладу відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

З 01.09.2018 прийом учнів до закладу загальної середньої освіти відповідно до вимог Закону України "Про освіту"