1 лютого 2024 р. у Салтівському районі провели розширене засідання Батьківської ради закладів освіти за участю голови райадміністрації Олексія Топчія.

Учасники заходу обговорили питання співпраці закладів освіти, місцевої влади, батьківської громадськості, правоохоронних органів і ДСНС задля створення безпечного освітнього середовища. На зустрічі також виступили фахівці, які дали поради батькам щодо психічного здоровʼя, підтримки дітей в умовах війни та розповіли про методи подолання стресу.

Також, на засіданні виступила завідуюча бібліотекою ХЛ N167 Салтівського району Світашова В.В. з презентацією нового проєкту "Канікули в метрошколі. Книготерапія для школярів в умовах воєнного стану".