Історія розвитку школи

/Files/images/010.jpg

1991

Впровадження КТС за методикою І.П.Іванова. Створення залу
“У світі казок” для початкової школи.
/Files/images/009.jpg

1992

Створення кабінету хореографії

1993

Конкурс “Класний керівник року” – “Я вечный дежурный по детской судьбе...”
Переможці обласного конкурсу-огляду підготовки школи до нового навчального року
/Files/images/008.jpg

/Files/images/007.jpg

1994

I місце у першості Московського району з шашок.

1995

Благодійні концерти та ярмарки на допомогу ветеранам ВВВ та Харківському зоопарку.

1996

Фестиваль комунарської пісні.

1997

Базова школа при ІПО ХДПУ ім. Г.С.Сковороди. Семінар для слухачів.

1998

Переможці районних змагань “Веселі старти” (учні 3-х класів)
Переможці обласного конкурсу-огляду підготовки школи до нового навчального року. Переможець Всеукраїнської та міжнародної олімпіади юних біологів Симоненко О.В.

1999

Базова школа з ОП та ТБ. Обласний семінар для профспілкових працівників освіти і науки України в Харківській області. Участь у реалізації комплексної міської програми “Діалог”. Міжнародний семінар з педагогами (м. Бєлгород). Обласний семінар завідувачів районних відділів освіти. II місце в районному конкурсі “Школа року”.

Переможці районного конкурсу “Школа року”.

I місце в міських змаганнях пожежних дружин.

2002

I місце в міських змаганнях з плавання серед працівників освіти Салімова Н.М., Цвєткова О.О., Тер-Огонесян А.С. Дебют жіночої футбольної команди у турнірі “Тисячі команд”. Участь у Всеукраїнській програмі “Спорт і ми”. Семінар освітян України і Росії: “Використання наукового потенціалу великого міста в умовах становлення і розвитку системи національної освіти”.

Участь в Всеукраїнській акції “Живи, книго”.
Переможець 6-А клас Класний керівник Юр’єва О.В.
I місце в міських змаганнях: “Тато, мамо, я – спортивна сім’я” Амеліна О.Є.
Призери турніру “Тисячі команд” (дівчата)
Учасники I міського конкурсу на кращу організацію роботи їдалень.

Відкриття комп’ютерного класу.
Чупринін О.О. – переможець районного конкурсу „Вчитель року”
Амеліна О.Є. – переможець районного конкурсу „Вчитель року”
I місце в міських змаганнях “Тато, мамо, я – спортивна сім’я”.
Переможці II міського конкурсу на кращу організацію роботи шкільних їдалень.

2005

Загін ЮІР переможець у ХХIX Всеукраїнському зльоті загонів ЮІР від Харківської області.
Відкриття кабінету “Основ здоров’я та безпеки життєдіяльності”.

За 15 років існування школа в підготовці до нового навчального року:
  • три рази була переможцем в обласному конкурсі-огляді;
  • тричі отримувала Гран-прі в районному конкурсі-огляді;
  • дев’ять раз отримувала I місце в районному конкурсі-огляді;
  • тричі була призером в районному конкурсі-огляді.
За цей час випущено 33 класи, у яких навчалось 1094 учнів. З них – 8 золотих медалістів, 10 срібних. Протягом останніх років всі медалісти підтверджують на ділі, що недаремно одержали нагороди за відмінне навчання і вступають до обраних вузів. На сьогоднішній день у 35 класах навчаються 951 учень. Учителі високої кваліфікації дають дітям добрі знання. У школі працює 62 педагоги, з них:13 учителів вищої категорії, 2 – учителя-методиста, 9 старших вчителів, 23 - першої категорії, 13 другої категорії, 17 спеціалістів.
Окрім навчальних знань з усіх предметів, учителі прищеплюють дітям любов до прекрасного, до праці, навчають писати чудові твори, співати, танцювати, поважати старших, любити Батьківщину.
Школа, яка працює на майбутнє, має бути зорієнтована на розвиток особистості.
Ось чому пріоритет вільного розвитку особи як принцип сучасної освітньої політики – це основний дипломатичний принцип школи. Звідси і пріоритетні завдання, які ставить перед собою педагогічний колектив: створити необхідні умови для виховання лідера XXI століття. Школа зуміла зберегти в собі всі кращі якості, кращі традиції минулих років.

Отак і живемо – родиною.
Живемо Україною.
Живемо традиціями.
Живемо сучасним.

Колектив школи дбає про те, щоб школа була:
  • школою радості для учня;
  • школою творчості для вчителя;
  • школою спокою для батьків.
Тож давайте збережемо школу – цей острівець-оазис серед сьогоднішніх негараздів. Адже педагогам і учням дбати про те, щоб Україна стала країною з високим освітнім та культурним рівнем.