ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

У 2018 РОЦІ

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) проводитиметься з 22 травня до 14 липня.

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку.

Перелік навчальних предметів:

1. Українська мова і література

2. Історія України

3. Математика

4. Біологія

5. Географія

6. Фізика

7. Хімія

8. Англійська мова

9. Іспанська мова

10. Німецька мова

11. Французька мова

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (ДПА) для випускників старшої школи ЗНЗ 2018 року.

1) українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, написання власного висловлення);

2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);

3) один з навчальних предметів, зазначених у пунктах 2-11 Переліку (за вибором випускника).

Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2.

Випускники старшої школи ЗНЗ 2018 року, які бажають зараховувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за ДПА та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест В2.
Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту
ЗМІСТ ТЕСТІВ відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».
ДЛЯ ПІДГОТОВКИ до ЗНО та можливості ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році планується проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Про схему та терміни реєстрації пробного ЗНО буде повідомлено додатково на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.