Підсумки участі учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, конкурсі - захисті робіт Малої академії наук, турнірах та інших творчих та інтелектуальних конкурсах у 2017/2018 навчальному році


На І (районний) етап Конкурсу-захисту робіт Малої академії наук України представлено 16 науково-дослідницьких робіт (2016/2017 н.р. – 16). Серед навчальних закладів району школа посідає 16 місце за кількістю перемог.

№ з/п ПІБ учня Клас Відділення Секція Тема роботи ПІБ учителя (повністю) Місце
1 Нерсісян Емма Юріївна 10-А Наук про Землю Кліматологія та метеорологія Кількісна характеристика атмосферних опадів Харківської області впродовж ХХ - початку ХХІ століття Яковлєва Тетяна Сергіївна ІІ
2 Тимченко Марина Ігорівна 11-А Математики Прикладна математика Деякі способи швидкого розрахунку Галич Ольга Генадіївна ІІ
3 Семенюк Маргарита Сергіївна 9-А Хімії та біології Валеологія Захворювання цивілізації, чи захищені від них школяри Сорочинський Михайло Вікторович ІІІ
4 Мальцева Анжеліка Жорівна 10- А Історії Археологія Класіфікація керамічного матеріалу алано-болгарського варіанту салтово-маяцької культури Миргород Ольга Вадимівна ІІ
5 Тарасік Анастасія Михайлівна 10-А Хімії та біології Хімія Визначення основних показників якості води природних водних джерел міста Харкова Плосконенко Таїсія Федорівна ІІІ
6 Жевновак Едуард Костянтинович 9-Б Історії Етнологія Слобажанське весілля Грицюк Нінель Миколаївна ІІ

За узагальненими результатами учнівських інтелектуальних змагань, де рейтингові бали розраховані зурахуванням вагомості перемог у командному та особистому заліках, школа посідає 16 місце.

Упродовж серпня-травня учні брали участь у різноманітних турнірах, конкурсах:

Ø І (районний ) етап ХІІ міського турніру юних журналістів, ІІІ місце: Нерсесян Емма, Юрченко Олександра, Косолапова Єлізавета, Карпенко Катерина, Гаджієва Мариана;

Ø І (районний ) етап ХІХ міського турніру з основ інформатики для учнів 5-7 класів: ІІІ місце, Бурцева Дарія, Ісаєв Микола, Харченко Дарина;

Ø І (районний ) етап ХІ міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів: ІІІ місце, Гаджієва Патімат, Копейчиков Ігор, Раптанов Даніїл, Тимченко Марина, Утиралов Вячеслав;

Ø ІІ (районного) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика та Т.Г. Шевченка: Айропетян Софія, ІІ місце, Юрченко Олександра ІІІ місце;

Øміський конкурс учнівських проектів «Харків очима небайдужих дітей» у номінації «Харків – місто моє»: Бабиш Анна, Кужелко Анастасія, Пилипенко Дмитро, Ушакова Валерія;

Ø «Олімпус» - 6 учнів стали лауреатами;

ØМіжнародний математичний конкурс «Кенгуру», Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», в українознавчої грі «Соняшник», Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі «Колосок» багато школярі отримало дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів;

Ø районний конкурс «Вогонь – друг, вогонь ворог» , Турчина Ельвіра, ІІІ місце.

Учні закладу брали участь у всіх запропонованих конкурсах та турнірах, але призових місць не вибороли.

Стабільним є результат участі команди закладу у районному етапі турнірів за кількістю отриманих нагород (2016/2017 - 3 нагороди, 2017/2018 – 3 нагороди). У порівнянні з минулими навчальними роками показники не змінилися.

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.