Підсумки участі учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, конкурсі - захисті робіт Малої академії наук, турнірах та інших творчих та інтелектуальних конкурсах у 2016/2017 навчальному році (матеріали педагогічної ради, серпень 2017 року)

Школярі-переможці І (шкільного) етапу змагалися у ІІ (районному) етапі, який проводився за завданнями комунального закладу «Харківська академія неперервної освіти». У 18 районних олімпіадах брали участь 57 учнів 6-11 класів навчального закладу. Призерами визначено 10 школярів: ІІ місце – 3 учні; ІІІ місце - 7 учнів, (у 2015/2016 навчальному році було 7 призерів).

З окремих предметів найкращі результати показали такі учні:

ІІ місце:

- з фізики Трашин Денис, 10 клас (учитель Курочка В.М.);

- біології Білянська Єлізавета, 9 клас (учитель Гаєвська Л.О.);

- з географії Фурман Ірина, 9 клас (учитель Яковлєва Т.С.);

ІІІ місце:

- з математики Шенгелія Тамарі, 11 клас (учитель Галич О.Г.);

- з української мови та літератури Фурман Ірина, 9 клас (учитель Чупринін О.О.);

- з хімії Шенгелія Тамарі, 11 клас (учитель Максименко Л.М.);

- з російської мови та літератури Ткаченко Аліна, 10 клас (учитель Барляєва О.А.);

- з англійської мови Нерсісян Еммма, 9 клас (учитель Попова А.С.);

- з географії Варданян Карен, 10 клас (учитель Іваненко Н.І.);

- з обслуговуючої праці Меньшикова, Етері 11 клас (учитель Танкова Ю.В..).

До участі у науковій конференції товариства «Дослідник» було запропоновано 15 робіт. За підсумками наукової конференції товариства на І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році було подано 15 робіт.

Відповідно до підсумкових протоколів 6 учнів посіли призові місця.

ПІБ учня Клас Відділення Секція ПІБ вчителя Місце
1 Гаджиєва Патімат Ібрагім-Гаджиївна 10 Історії Всесвітня історія Середа Марина Василівна ІІІ
2 Фурман Ірина Андріївна 9 Фізики і астрономії Експериментальна фізика Курочка Віолетта Михайлівна ІІІ
3 Тимченко Марина Ігорівна 10 Математики Прикладна математика Галіч Ольга Геннадіївна ІІІ