Відповідно до Статуту навчального закладу

2.6. Зарахування учнів до всіх класів Навчального закладу здійснюється без проведення конкурсу.

2.8. Зарахування учнів до Навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

До Навчального закладу зараховуються учні незалежно від місця проживання на підставі особистої заяви ( для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють), свідоцтва про народження (копії),медичної довідки встановленого зразка і документа про наявний рівень освіти. При переведенні учнів до Навчального закладу з іншого загальноосвітнього навчального закладу крім зазначених документів додається особова справа учня.

2.9. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до Навчального закладу відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.