Громадське обговорення проекту наказу МОН України «Про затвердження Типового переліку корекційних засобів навчання для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах»

МОН пропонує для громадського обговорення проект наказу МОН України «Про затвердження Типового переліку корекційних засобів навчання для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах»

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект наказу МОН України «Про затвердження Типового переліку корекційних засобів навчання для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти».

Проект розроблено на виконання пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 88 (із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 863), та пункту 3 Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 р. № 872.

Пропозиції та зауваження до проекту акта просимо надсилати до12 лютого 2018 року на електронну адресу:zarudenko@mon.gov.ua