Засідання "круглого столу"

2017-09-28

/Files/photogallery/8695/IMG_20170928_144813[1].jpg

На виконання п. 2.2. Плану спільних заходів Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради зі Службою у справах дітей Московського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, сектором ювенальної превенції Московського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області (м.Харків), Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району міста Харкова, Харківським міським шкірно-венерологічним диспансером №2, Наркологічним кабінетом Московського району міста Харкова з попередження правопорушень, злочинності, насильства, булінгу, запобігання дитячій бездоглядності і жорстокого поводження з дітьми, здійснення правоосвітницької роботи в навчальних закладах з учнями та батьківською громадськістю, роботи з пропаганди здорового способу життя, попередження наркоманії, токсикоманії та СНІДу на 2017 рік проведено засідання «круглого столу» з учнями шкіл №167 і №156, з попередження злочинності, роз`яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя.Були запрошені нарколог КЗОЗ Шпаченко В.М., співробітники Центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді московського району Леонова Т.О., президент ХГОО " Фонд рятування дітей і підлітків від наркотиків Миславська І.Б., інспектор ВЗГ УПП у м. Харкові лейтенант поліції Ведмедеря Є.В.