Тематичний план засідань методичного об’єднання вчителів української мови та літератури

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальні Відмітка про виконання
1 2 3 4 5 6 7 8
Серпень 2017 Координація роботи методичного об’єднання на 2017/2018 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання на 2017/2018н.р. 1. Вивчення нормативних аспектів організації навчально – виховного процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2017/2018 н.р. 2.Корекція плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3. Розгляд та затвердження річних методичних тем вчителів. 4. Затвердження календарних планів вчителів методичного об’єднання. 5. Результати державної підсумкової атестації та ЗНО. 6. Організація роботи з обдарованими учнями. 7. Вивчення потреб учителів у підвищенні рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 8. Інформування щодо ППД освітян. Доповідь, інформація, обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Воловік В.Є.
Жовтень 2017 Моніторинг якості навчання в умовах особистісно орієнтованого навчання Ознайомлення вчителів методичного об’єднання з моніторинговими дослідженнями якості викладання української мови та літератури 1. Система моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів на уроках української мови та літератури 2. Нові освітні технології як засіб підвищення якості викладання української мови та літератури. 3. Про організацію роботи щодо реалізації ст.10 Конституції України, Закону України «Про засади державної мовної політики» та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. Доповідь, інформація, обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Воловік В.Є. Вчитель першої категорії Лисенкова О.Я.
Січень 2018 Проблеми організації профільного навчанняукраїнської мови та літератури в умовах загальноосвітньої школи Розкрити актуальні проблеми профільного навчання з української мови та літератури. 1. Форми організації профільного навчання з української мови та літератури та специфіка їх проведення. 2. Затвердження календарних планів вчителів на ІІ семестр 2017/2018 р. 3. Результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів Малої академії наук. 4. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 5.Порівняльний аналіз якості знань учнів за результатами І семестру. Доповідь, інформація, обговорення, круглий стіл. Протокол Голова методичного об’єднання Воловік В.Є. Вчитель вищої категорії Чупринін О.О.
Березень 2018 Моніторингові дослідження стану національно-патріотичного виховання учнів школи Проаналізувати моніторингові дослідження стану національно-патріотичного виховання учнів школи 1.Ааналіз моніторингових досліджень стану національно-патріотичного виховання учнів школи. 2. Пріоритетний напрямок навчання української мови та літератури як основи національно - патріотичного виховання дітей 3. Організоване закінчення навчального року, форми та матеріали для проведення державної підсумкової атестації. 4. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь інформація, обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Воловік В.Є. Вчитель Ведмеденко С.В.
Травень 2018 Підсумки роботи методичного об’єднання та перспективне планування на наступний навчальний рік. Підбити підсумки роботи методичного об’єднання за 2017/2018 н.р. та спланувати роботу на 2018 /2019н.р. 1. Аналіз роботи за 2017/2018 н.р. 2. Звіти вчителів та голови методичного об’єднання щодо роботи над реалізацією науково-методичної теми. 3. Перспективне планування роботи методичного об’єднання на наступний рік. 4. Результативність учнів у конкурсах, олімпіадах, МАН. 5. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 6. Порівняльний аналіз якості знань учнів з української мови та літератури за результатами ІІ семестру. Доповідь Протокол Голова методичного об’єднання Воловік В.Є.