Тематичний план засідань методичного об’єднання вчителів початкових класів

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальні Відмітка про виконання
1 2 3 4 5 6 7 8
Серпень 2018 Координація роботи методичного об’єднання на 2018\2019 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання на 2018\2019 н.р. 1.Про вивчення нормативних аспектів організації освітнього процесу та методичних рекомендацій щодо вивчення предметів в 2018/2019 навчальному році, корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 2. Розгляд та затвердження річних методичних тем вчителів. 3.Про опрацювання нормативних документів щодо ведення шкільної документації (класних журналів, оцінювання тощо). 4.Про організацію роботи творчих груп «Досвід» та «Обдаровані учні». 5. Різне Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Новікова І.Д.
Вересень 2018 Розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання Дотримання нормативності навчальним планам та програмам 1. Розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання. 2. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. Доповідь, інформація обговорення Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Новікова І.Д.
Жовтень 2018 Нова початкова школа: на які моделі орієнтується Україна. Ознайомлення вчителів методичного об’єднання з особливостями організації освітнього середовища в умовах НУШ 1.Модельні навчальні програми для 1-го класу початкової освіти НУШ. 2. Новий стандарт і зміст освіти. 3. Різне. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Новікова І.Д.
Січень 2019 Концепція НУШ Чого має навчати НУШ 1. Нова українська школа – це школа для життя у ХХІ столітті. 2. 10 ключових компетентностей НУШ. 3. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2018/2019 навчального року. 4. Різне. Доповідь, інформація обговорення, круглий стіл Протокол Голова методичного об’єднання Новікова І.Д.
Березень 2019 Формування ключових компетентностей учнів початкових класів в умовах сьогодення Ознайомлення з принципами формування ключових компетентностей учнів початкових класів в умовах сьогодення 1. Розвиток ключових компетентностей учнів у сучасній школі. 2. Педагогіка партнерства в умовах НУШ. 3.Про розгляд, аналізкалендарного планування вчителів методичного об'єднання вчителів на ІІ семестр 2018/2019 навчального року. 3. Різне. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Новікова І.Д.
Травень 2019 Підведення підсумків роботи методичного об’єднання та перспективне планування на наступний рік. Підвести підсумки роботи методичного об’єднання у 2018\2019 н.р. та спланувати роботу на 2019\2020 н.р. 1. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2018/2019 навчального року. 2. Річні звіти вчителів та голови методичного об’єднання щодо роботи над реалізацією науково-методичної теми. 3. Перспективне планування роботи методичного об’єднання на наступний рік. 4. Результати участі учнів у конкурсах, олімпіадах, турнірах. 5. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 6. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 7. Різне. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Новікова І.Д.