Тематичний план засідань методичного об’єднання вчителів біології, хімії та основ здоров’я

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальний Відмітка виконання
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Серпень 2018 Координація роботи методичного об’єднання на 2018/2019 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання вчителів біології, хімії та основ здоров’я 1. Про вивчення нормативних аспектів організації освітнього процесу та методичних рекомендацій щодо викладання біології, хімії та основ здоров’я у 2018/2019 н.р. 2. Про корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3.Про затвердження річних методичних тем вчителів. 4. Про результати державної підсумкової атестації 2017/2018 навчального року. 5. Про організацію роботи з обдарованими учнями. 6. Про вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 7. Про опрацювання нормативних документів щодо ведення шкільної документації (класних журналів, оцінювання тощо). Доповідь Інформація Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В.
Вересень 2018 Розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання Дотримання нормативності навчальним планам та програмам 1.Про розгляд календарного планування вчителів методичного об'єднання на І семестр 2018/2019 навчального року. 2. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 3. Різне Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В.
Жовтень 2018 Біологія в Новій Українській школі Підвищувати самовдосконалення вчителів 1. Про професійне вдосконалення та самовдосконалення вчителя біології 2. Про сучасного вчителя біології та хімії 3. Про результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад Інформація Обговорення Круглий стіл Протокол Голова методичного об’єднання Сорочинський М.В. Вчитель Вищої категорії вчитель методист Гаєвська Л.О.
Листопад 2018 Про тематичний контроль з біології, екології Встановити відповідність викладання предметів біології, екології сучасним вимогам 1. Про підсумки тематичного контролю з біології, екології 2. Різне Інформація, обговорення, виступ Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В.
Січень 2018 Інноваційні освітні технології у вивчені хімії Ознайомлення вчителів з інноваційними освітніми технологіями. 1. Про педагогічні інновації в навчальному процесі з хімії 2. Про результативність учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів МАН. 3. Про моніторинг якості знань учнів. 4.Про розгляд календарних планів вчителів. 5. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2018/2019 навчального року 6. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. Інформація Обговорення Обмін досвідом Протокол Голова методичного об’єднання, вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В. Вчитель вищої категорії Плосконенко Т.Ф.
Лютий 2018 Про тематичний контроль з основ здоров’я Встановити відповідність викладання предмета основ здоров’я сучасним вимогам 3. Про підсумки тематичного контролю з основ здоров’я. 4. Різне Інформація, обговорення, виступ Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В.
Березень 2018 Підвищення ефективності навчання біології Розглянути шляхи підвищення ефективності навчання біології 1. Про підвищення ефективності навчання біології 2. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 3. Про проведення навчальної практики. Інформація Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В. Вчитель першої категорії Максименко Л.М.
Травень 2018 Підсумки роботи методичного об`єднання Аналіз роботи методичного об’єднання за 2018/2019 н.р. та планування роботи на 2019/2020н. р. 1. Про річні звіти вчителів методичного об`єднання про роботу над річними методичними темами. 2.Про аналіз роботи методичного об`єднання та завдання на новий навчальний рік. 3.Про перспективне планування роботи методичного об`єднання на 2019/2020 навчальний рік. 4. Про моніторинг якості знань учнів з порівняльним аналізом І та ІІ семестрів. 5. Про результативність участі школярів у конкурсах та олімпіадах. 6. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2018/2019 навчального року 7. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. 8. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. Аналіз Звітування Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вищої категорії, вчитель методист Сорочинський М.В.