Тематичний план засідань методичного об’єднання вчителів біології, хімії та основ здоров’я

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відпові - дальні Відмітка про виконання
1 2 3 4 5 6 7 8
Серпень 2016 Координація роботи методичного об’єднання на 2016/2017 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання на 2016/2017 н.р. 1. Вивчення нормативних аспектів організації навчально – виховного процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2016/2017 навчальному році. 2. Корекція плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3. Розгляд та затвердження річних методичних тем вчителів. 4. Затвердження календарних планів вчителів методичного об’єднання на I півріччя 2016/2017 навчального року. 6. Особистісно орієнтовані форми та методи організації роботи з обдарованими учнями. 8.Особливости проведення сучасних уроків з біології, хімії, основ здоров’я за новими програмами. Доповідь, інформація обговорення Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Гаєвська Л.О., вчителі Трегубова Н.М., Плосконенко Т.Ф.
Жовтень 2016 Комп’ютерні технології на сучасному уроці Визначити шляхи впровадження комп’ютерних технологій в навчальний процес 1.Особливості використання комп’ютерних технологій в навчальному процесі сучасній школи 2 Особистісно орієнтовані підходи до активізації пізнавальної діяльності учнів засобами ІКТ 3.Інформаційна діяльність учнів в умовах проектного навчання 4. Результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з біології, хімії, екології .5 Різне Доповідь, інформація обговорення Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Гаєвська Л.О., вчителі Журавльов В.С., Плосконенко Т.Ф.
Січень 2016 Розвиток індивідуальних та творчих здібностей учнів в процесі вивчення біології, хімії, основ здоров’я Ознайомлення вчителів методичного об’єднання, з сучасними формами та методами розвитку індивідуальних та творчих здібностей учнів 1. Особливості роботи з творчими та здібними учнями 2. Індивідуальна та групова робота учнів на уроках хімії та біології як шляхи розвитку особистості 3. Моніторинг якості знань учнів з біології, хімії, екології та основ здоров'я за результатами І семестру. 4. Затвердження календарних планів вчителів на ІІ семестр 2016/2017 р. 5. Результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів Малої академії наук. 6. Організація корекційної роботи з учнями, які потребують особливої педагогічної уваги. 7.Підсумки перевірки стану викладання основ здоров’я. Доповідь, інформація обговорення, круглий стіл. Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Гаєвська Л.О., вчителі Журавльов В.С., Плосконенко Т.Ф., Трегубова Н.М.
Березень 2016 Формування в учнів здорового способу життя на уроках біології, хімії, основ здоров’я Пошук форм та методів підвищення ефективності уроків щодо формування в учнів здорового способу життя 1. Сучасні підходи до формування в школярів здорового способу життя 2. Здоров’єзберігаючі технології на уроках біології, хімії та основ здоров’я. 3. Формування в учнів свідомого ставлення до збереження та зміцнення свого здоров’я на уроках та в позаурочний час з урахуванням особистісно орієнтованого навчання 4. Організаційні питання проведення навчальної практики. 6. Організоване закінчення навчального року. Доповідь, інформація обговорення Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Гаєвська Л.О., вчителі Журавльов В.С., Плосконенко Т.Ф.
Травень 2016 Підведення підсумків роботи методичного об’єднання та перспективне планування на наступний рік Підвести підсумки роботи методичного об’єднання у 2016/2017 н.р.та спланувати роботу на 2017/2018 н.р. 1. Аналіз роботи методичного об’єднання за 2015/2016 навчальний рік. 2. Річні звіти вчителів та голови методичного об’єднання щодо роботи над реалізацією науково методичної теми. 3. Перспективне планування роботи методичного об’єднання на 2017/2018 н.р. 4. Аналіз якості знань учнів за рік з біології, хімії, основ здоров’я 5. Результативність участі школярів у конкурсах та олімпіадах з предметів біологічно-хімічного напрямку. Доповідь, інформація обговорення Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Гаєвська Л.О., вчителі Журавльов В.С., Плосконенко Т.Ф., Трегубова Н.М.