Організація роботи методичних засідань

№ засідання Питання до розгляду Термін проведення
1.Координація роботи методичного об'єднання на 2017/2018 навчальний рік. 1. Про вивчення нормативних аспектів організації навчально-виховного процесу та методичних рекомендацій щодо вивчення предметів в 2017/2018 навчальному році та корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян.
2. Про організацію роботи з обдарованими та здібними дітьми.
3. Про організацію та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в навчальному закладі в 2017/2018 навчальному році.
4. Про розподіл варіативних модулів вивчення фізичної культури у 5-11 класах.
5. Про дотримання Правил безпеки під час проведення занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах. Наказ МОН № 521 від 01.06.10 року.
6. Про організацію роботи спеціальних медичних груп та організацію роботи учнів на уроках фізичної культури, які за станом здоров’я віднесені до спеціальної медичної групи.
7. Про розгляд річних методичних тем вчителів методичного об'єднання та науково-методичної теми методичного об’єднання вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни».
8. Про організацію та проведення «Олімпійського тижня.
9. Про підготовку та проведення Олімпійського уроку.
10. Про розгляд та затвердження календарного планування вчителів методичного об'єднання вчителів фізичної культури та предмету “ Захист Вітчизни ” на І семестр 2017/2018 навчального року.
11. Про складання графіку взаємовідвідування уроків.
Серпень 2017
2. Застосування моніторингових дослідженьна уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни».1. Про методичні рекомендації щодо застосування моніторингових досліджень на уроках фізичної культури.
2. Про методичні рекомендації щодо застосування моніторингових досліджень на уроках предмету «Захист Вітчизни».
3. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
Жовтень 2017
3.Використання моніторингових досліджень під час впровадження системи національно-патріотичного виховання на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни».1. Про використання моніторингових досліджень під час впровадження системи національно-патріотичного виховання на уроках фізичної культури.
2. Про використання моніторингових досліджень під час впровадження системи національно-патріотичного виховання на уроках предмету «Захист Вітчизни».
3. Про моніторинг якості знань учнів з фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» за результатами І семестру.
4. Про дотримання техніки безпеки на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни».
5. Розгляд та затвердження календарного планування вчителів методичного об'єднання вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» на ІІ семестр 2017/2018 навчального року.
6. Про підсумки перевірки стану викладання предмета «Захист Вітчизни».
7. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
Січень 2018
4. Моніторинг підвищення навчальних досягнень учнів на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» на основі особистісно орієнтованого підходу.1. Про моніторинг підвищення навчальних досягнень учнів на уроках фізичної культури на основі особистісно орієнтованого підходу.
2. Про моніторинг підвищення навчальних досягнень учнів на уроках предмету «Захист Вітчизни» на основі особистісно орієнтованого підходу.
3. Про організоване закінчення навчального року.
4. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
5. Про підсумки перевірки стану викладання фізичної культури.
6. Про проведення навчальної практики.
Березень 2018
5. Підведення підсумків роботи методичного об’єднання та перспективне планування на наступний навчальний рік. 1. Про аналіз роботи методичного об’єднання за 2017/2018 навчальний рік
.2. Про річні звіти вчителів та голови методичного об’єднання щодо роботи над реалізацією науково-методичної теми.
3. Про перспективне планування роботи методичного об’єднання на наступний навчальний рік.
4. Про результативність участі учнів у районних та міських спортивних змаганнях.
5. Про моніторинг якості знань учнів з фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» за результатами ІІ семестру.
6. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації.
Травень 2018

Організація позакласної роботи

Зміст заходу Термін виконання Відповідальний
1 Олімпійський тиждень Свято, присвячене Дню фізичної культури Вересень Амеліна О.Є.
2 І етап Спартакіади допризовної молоді Жовтень Шигалевський А.В.
3 Легкоатлетична біг 200м. 8-11 класи Жовтень Амеліна О.Є. Шигалевський А.В.
4 Легкоатлетичне Чотирьохборство 6-9 класи Жовтень Амеліна О.Є.
Чуркіна А.О.
Шигалевський А.В.
5 Фестиваль «Нащадки козацької слави» 5-6 класи Жовтень Чуркіна А.О.
6 Баскетбол 9-11 класи Листопад Шигалевський А.В.
7 Баскетбол 7-8 класи Листопад Амеліна О.Є.
8 Міні-футбол (хлопці) 5-6 класи Грудень Чуркіна А.О.
9 Міні-футбол (дівчата) 5-6 класи Грудень Чуркіна А.О.
10 Баскетбол 3х3 7-8, 9-11 класи Грудень Амеліна О.Є.
11 Спортивне свято до Дня збройних сил України «Сьогодні ми - солдати» 10-11 класи Грудень Шигалевський А.В.
12 Шкільний етап гри «Патріот» Шигалевський А.В.
13 Волейбол 9-11 класи Лютий Шигалевський А.В
14 Спортивне свято «Чарівні дівчата» 8-9 класи Березень Амеліна О.Є.
15 Бадмінтон 5-11 класи Березень Амеліна О.Є.
16 Шашки 1-4 класи Березень Крутько С.О., Салімова Н.М.
17 Легкоатлетичне багатоборство «Старти надій» 7 класи Квітень Шигалевський А.В.
18 Військово-спортивне свято 11класи Травень Шигалевський А.В.