План засідань методичного об’єднання вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни»

Термін проведення Тема засідання Цільова установка Зміст питань Форми роботи Контроль Відповідальний Відмітка про виконання
1 2 3 4 5 6 7 8
Серпень 2018 Координація роботи методичного об'єднання на 2018/2019 навчальний рік Скоординувати роботу методичного об′єднання 1. Про вивчення нормативних аспектів організації освітнього процесу та методичних рекомендацій щодо вивчення предметів в 2018/2019 навчальному році та корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 2. Про опрацювання нормативних документів щодо ведення шкільної документації (класних журналів, оцінювання тощо). 3. Про організацію роботи з обдарованими учнями та тими, хто має низький рівень навчальних досягнень. 4. Про організацію та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в ЗЗСО в 2018/2019 навчальному році. 5. Про розподіл варіативних модулів вивчення фізичної культури у 5-11 класах. 6. Про дотримання Правил безпеки під час проведення занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах. Наказ МОН № 521 від 01.06.10 року. 7. Про організацію роботи спеціальних медичних груп та організацію роботи учнів на уроках фізичної культури, які за станом здоров’я віднесені до спеціальної медичної групи. 8. Про розгляд річних методичних тем вчителів методичного об'єднання та науково-методичної теми методичного об’єднання вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». 9. Про організацію та проведення «Олімпійського тижня. 10. Про підготовку та проведення Олімпійського уроку. 11. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 12. Про складання графіка взаємовідвідування уроків вчителями методичного об’єднання. 13. Про своєчасну та якісну заміну уроків вчителями. Інформація, обговорення Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Амеліна О.Є.
Вересень 2018 Розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання Дотримання нормативності навчальним планам та програмам 1. Про розгляд календарного планування вчителів методичного об'єднання фізичної культури та предмету “Захист Вітчизни” на І семестр 2018/2019 навчального року. 2. Різне Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Амеліна О.Є.
Жовтень 2018 Модель сучасного вчителя фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». Ознайомити з теоретичним обґрунтуванням готовності педагогів до змін в умовах реалізації Концепції Нової Української школи 1. Про готовність педагогів до змін в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». 2. Про модель сучасного вчителя фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». 3. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 4. Різне. Інформація, обговорення, виступ Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Амеліна О.Є. Вчитель вищої категорії Крутько С.О.
Листопад 2018 Про тематичний контроль з фізичної культури Встановити відповідність викладання предмета фізичної культури сучасним вимогам 1. Про підсумки тематичного контролю з фізичного виховання. 2. Різне Інформація, обговорення, виступ Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Амеліна О.Є. Вчитель вищої категорії Крутько С.О.
Січень 2019 Творче спрямування діяльності методичного об’єднання на всебічний розвиток юної особистості. Ознайомити з формами, шляхами професійного розвитку вчителя, всебічного розвитку юної особистості на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». 1. Про форми, шляхи професійного розвитку вчителя фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». 2. Про форми, шляхи всебічного розвитку особистості на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». 3. Про моніторинг якості знань учнів з фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» за результатами І семестру. 4. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2018/2019 навчального року. 5. Про опрацювання нормативних документів щодо ведення шкільної документації (класних журналів, оцінювання тощо). 6. Про дотримання техніки безпеки на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». 7. Про розглядкалендарного планування вчителів методичного об'єднання вчителів фізичної культури та предмету “Захист Вітчизни” на ІІ семестр 2018/2019 навчального року. 8. Про підсумки перевірки стану викладання предмета «Захист Вітчизни». 9. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 10. Різне. Інформація, обговорення, виступ, круглий стіл. Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Амеліна О.Є. Вчитель Чуркіна А.О.
Березень 2019 Відродження духовності, традицій українського народу, виховання патріотизму та високих моральних якостей учнів на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» на основі методів викладання «Співпраця учитель-учень». Ознайомити з методами викладання «Співпраця учитель-учень» на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» з метою відродження духовності, традицій українського народу, виховання патріотизму та високих моральних якостей учнів . 1. Про методи викладання «Співпраця учитель-учень» на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». 2. Про відродження духовності, традицій українського народу, виховання патріотизму та високих моральних якостей учнів на уроках фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» на основі методів викладання «Співпраця учитель-учень». 3. Про організоване закінчення навчального року. 4. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 5. Про проведення навчальної практики. Інформація, обговорення, виступ Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Амеліна О.Є. Вчитель першої категорії Шигалевський А.В.
Травень 2019 Підсумки роботи методичного об’єднання та перспективне планування на наступний навчальний рік. Підбити підсумки роботи методичного об’єднання за 2018/2019 навчальний рік та спланувати роботу на 2019/2020 навчальний рік. 1. Про аналіз роботи методичного об’єднання за 2018/2019 навчальний рік. 2. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2018/2019 навчального року. 3. Про моніторинг якості знань учнів з фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» за результатами ІІ семестру. 4. Про річні звіти вчителів та голови методичного об’єднання щодо роботи над реалізацією науково-методичної теми. 5. Про результативність участі учнів у районних та міських спортивних змаганнях. 6. Про перспективне планування роботи методичного об’єднання на наступний навчальний рік. 7. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 8. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. Інформація, обговорення, виступ Протоко, засідання Голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Амеліна О.Є.
Кiлькiсть переглядiв: 219

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.