План засідань методичного об’єднання вчителів іноземної мови

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальний Відмітка виконання
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Серпень 2017 Координація роботи методичного об’єднання на 2017/2018 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання вчителів англійської та німецької мови 1. Вивчення нормативних аспектів організації навчально – виховного процесу та методичних рекомендацій щодо викладання англійської та німецької мови у 2017/2018 н.р. 2.Корекція плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3.Затвердження річних методичних тем вчителів. 4.Затвердження календарних планів вчителів. 5.Результати державної підсумкової атестації 2016/2017 навчального року. 6. Організація роботи з обдарованими учнями. 7. Вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 8. Інформування щодо ППД освітян. Доповідь Інформація Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель першої категорії Кіценко Ю.В.
Жовтень 2017 Моніторинг навчальних досягнень учнів як умова підвищення якості знань іноземних мов. Пошук технологій проведення моніторингових досліджень 1. Технології проведення моніторингових досліджень. 2. Моніторингові дослідження мотивації учнів до навчання. 3. Результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад Інформація Обговорення Круглий стіл Протокол Голова методичного об’єднання Кіценко Ю.В. Вчитель англійської мови Шкреба І.М.
Січень 2018 Аналіз моніторингових досліджень з англійської мови в початковій школі. Проаналізувати за допомогою моніторингових досліджень стан викладання англійської мови в початковій школі 1. Моніторингові дослідження якості освіти. 2. Результативність учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів МАН. 3. Моніторинг якості знань учнів з порівняльним аналізом. 4.Затвердження календарних планів вчителів. 5. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Інформація Обговорення Обмін досвідом Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель першої категорії Кіценко Ю.В. Вчитель німецької мови Шумакова М.О.
Березень 2018 Особистісно орієнтована парадигма та її роль у виховному процесі Розглянути прийоми та засоби особистісно орієнтованого навчання. 1. Особистісно орієнтований підхід у вивченні іноземної мови. 2. Організоване закінчення навчального року, форми та матеріали для проведення державної підсумкової атестації. 3. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Інформація Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель першої категорії Кіценко Ю.В.Вчитель англійської мови Попова А.О. Вчитель англійської мови Топчій О.Б.
Травень 2018 Підсумки роботи методичного об`єднання вчителів англійської мови Аналіз роботи методичного об’єднання іноземних мов за 2017/2018 н.р. та планування роботи на 2018/2019н. р. 1.Річні звіти вчителів методичного об`єднання про роботу над річними методичними темами. 2.Аналіз роботи методичного об`єднання та завдання на новий навчальний рік. 3.Затвердження плану роботи методичного об`єднання на 2018/2019 навчальний рік. 4. Моніторинг якості знань учнів з порівняльним аналізом І та ІІ семестрів. 5. Результативність участі школярів у конкурсах та олімпіадах з англійської мови. 6. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Аналіз Звітування Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель першої категорії Кіценко Ю.В.