План засідань методичного об’єднання вчителів іноземної мови

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальний Відмітка виконання
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Серпень 2018 Координація роботи методичного об’єднання на 2018/2019 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання вчителів англійської та німецької мови 1. Про вивчення нормативних аспектів організації освітнього процесу та методичних рекомендацій щодо викладання англійської та німецької мови у 2018/2019 н.р. 2.Про корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3.Про затвердження річних методичних тем вчителів. 4. Про результати державної підсумкової атестації 2017/2018 навчального року. 5. Про організацію роботи з обдарованими учнями. 6. Про вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 7. Про інформування щодо ППД освітян. Доповідь Інформація Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель першої категорії Кіценко Ю.В.
Вересень 2018 Розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання Дотримання нормативності навчальним планам та програмам 1.Про розгляд календарного планування вчителів методичного об'єднання на І семестр 2018/2019 навчального року. 2. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 3. Різне Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель першої категорії Кіценко Ю.В.
Жовтень 2018 Іноземна мова в Новій Українській школі Підвищувати самовдосконалення вчителів англійської мови 1. Про професійне вдосконалення та самовдосконалення вчителя англійської мови 2. Про сучасного вчителя іноземної мови 3. Про результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад Інформація Обговорення Круглий стіл Протокол Голова методичного об’єднання Кіценко Ю.В. Вчитель англійської мови Шкреба І.М.
Січень 2018 Інноваційні освітні технології у вивчені іноземних мов Ознайомлення вчителів з інноваційними освітніми технологіями. 1. Про педагогічні інновації в освітньому процесі з англійської мови 2. Про результативність учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів МАН. 3. Про моніторинг якості знань учнів з порівняльним аналізом. 4.Про розгляд календарних планів вчителів. 5. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2018/2019 навчального року 6. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. 7. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Інформація Обговорення Обмін досвідом Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель першої категорії Кіценко Ю.В. Вчитель німецької мови Шумакова М.О.
Березень 2018 Підвищення ефективності навчання іноземних мов Розглянути шляхи підвищення ефективності навчання іноземних мов. 1. Про підвищення ефективності навчання другої іноземної мови в школі. 2. Про організоване закінчення навчального року, форми та матеріали для проведення державної підсумкової атестації. 3. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Інформація Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель першої категорії Кіценко Ю.В.Вчитель англійської мови Попова А.О. Вчитель англійської мови Топчій О.Б.
Травень 2018 Підсумки роботи методичного об`єднання вчителів англійської мови Аналіз роботи методичного об’єднання іноземних мов за 2018/2019 н.р. та планування роботи на 2019/2020н. р. 1. Про річні звіти вчителів методичного об`єднання про роботу над річними методичними темами. 2.Про аналіз роботи методичного об`єднання та завдання на новий навчальний рік. 3. Про моніторинг якості знань учнів з порівняльним аналізом І та ІІ семестрів. 4. Про планування роботи методичного об`єднання вчителів англійської мови на 2019/2020н. р. 5. Про результативність участі школярів у конкурсах та олімпіадах з англійської мови. 6. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2018/2019 навчального року 7. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. 8. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 9. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. Аналіз Звітування Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання, вчитель першої категорії Кіценко Ю.В.