Організація роботи методичних засідань

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальні Відмітка про виконання
1 2 3 4 5 6 7 8
Серпень 2018 Координація роботи методичного об’єднання на 2018/2019 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання на 2018/2019 н.р. 1. Про вивчення нормативних аспектів організації освітнього процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2017/2018 н.р. 2.Про корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3. Про розгляд та затвердження річних методичних тем вчителів. 4. Про організацію роботи з обдарованими учнями. 5. Про вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 7. Про інформування щодо змін та вимог при викладанні предметів для учнів 10-х класів . Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Ванда В.В.
Вересень 2018 Сучасний вчитель: вимоги до професійної підготовки Ознайомлення вчителів з технологіями саморозвитку, самовдосконалення, самореалізації. 1. Про особистісне самовдосконалення як форма усвідомленого саморозвитку вчителя. 2. Про самореалізацію особистості вчителя і учня в навчальній діяльності 3. Про розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання. 4. Про організацію роботи щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 5. Про підготовку до шкільних предметних олімпіад. 6. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації.
Жовтень 2018 Інноваційні технології навчання на уроках мистецтва та трудового навчання Впроваджувати інноваційні технології навчання як складову формування креативної особистості учнів. 1. Використання інноваційних технологій навчання на уроках мистецтва та трудового навчання. 2. Про результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. 3. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Ванда В.В. Вчитель музичного мистецтва Моргород О.В.
Січень 2019 Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку Впроваджувати інноваційні освітні технології для підвищення ефективності уроків з мистецтва та трудового навчання 1. Про інноваційні методи навчання на уроках мистецтва та трудового навчання. 2. Про розгляд календарних планів вчителів на ІІ семестр 2018/2019 р. 3. Про результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів Малої академії наук. 4. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 5. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2018/2019 навчального року 6. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. 7. Моніторинг якості знань учнів за результатами І семестру. Доповідь, інформація обговорення, круглий стіл. Протокол Голова методичного об’єднання Ванда В.В. Вчитель трудового навчання Максименко Л.М.., вчитель образотворчого мистецтва Каменнік М.П.
Березень 2019 Вчити по новому Пошук новацій в українській школі. 1. Про сучасні вимоги та особливості викладання художньо-естетичного циклу предметів для старшокласників. 2. Про нові концепції викладання мистецтва та трудового навчання у сучасній школі. 4. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Ванда В.В.. Вчитель музичного мистецтва Миргород О.В. Вчитель трудового навчання Грабітченко Л.І.
Травень 2019 Підбиття підсумків роботи методичного об’єднання та перспективне планування на наступний рік. Підбити підсумки роботи методичного об’єднання за 2018/2019 н.р та планування роботи на 2019/2020 н.р. 1. Про аналіз роботи за 2018/2019 навчальний рік. 2.Про річні звіти вчителів та голови методичного об’єднання щодо роботи над реалізацією науково- методичної теми. 3.Про перспективне планування роботи методичного об’єднання на наступний рік. 4. Про результати участі учнів у конкурсах, олімпіадах, турнірах. 5. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 6. Про моніторинг якості знань учнів з музичного та образотворчого мистецтва, трудового навчання та художньої культури, за результатами ІІ семестру. 7. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2018/2019 навчального року 8. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. 9. Про організацію роботи щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Ванда В.В.