Організація роботи методичних засідань

Термін проведення Тема засідання Цільова установка Зміст питань Форми роботи Контроль Відповідальний Відмітка про виконання
1 2 3 4 5 6 7 8
Серпень 2017 Координація роботи методичного об’єднання на 2017/2018 навчальний рік Скоординувати роботу методичного об’єднання на 2017/2018 навчальний рік 1. Вивчення нормативних аспектів організації навчально – виховного процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2017/2018 навчальному році 2.Корекція плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3.Розгляд і затвердження річних методичних тем вчителів методичного об’єднання. 5. Організація роботи з обдарованими учнями. 6. Вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 7. 7.Інформування щодо ППД освітян. Інформація, обговорення виступ Протокол засідання Голова методичного об’єднання Ванда В.В.
Жовтень 2017 Сучасний урок Ознайомити вчителів з формами та методами сучасного уроку 1. Вимоги та структура сучасного уроку. 2. Типи та види уроків, методика підготовки та вибору 3.Підвищення ефективності уроку, розвиток мотивації через використання ІКТ. 4. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь, інформація, обговорення Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель Ванда В.В., вчитель Миргород О.В.
Січень 2018 Особистісно орієнтоване навчання Ознайомити з методами особистісно орієнтоване навчання у навчальному процесі 1. Особистісно орієнтована освітня технологія. 2. Урок у системі особистісно орієнтованого навчання. 3. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 4. Аналізякості знань учнів з трудового навчання, технологій, музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, художньої культури за результатами І семестру. Інформація, обговорення, виступ, круглий стіл Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель Ванда В.В., вчитель Каменнік М.П.
Березень 2018 Використання інтерактивних технологій на уроках Використовувати інтерактивні технології на уроках 1. Уроки з комп’ютерною підтримкою 2. Використання уроків з мультимедійним супроводом. 3. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 4.Ознайомлення педагогів з матеріалами вивчення стану викладання музичного мистецтва. Доповідь, інформація, обговорення Протокол засідання Голова методичного об’єднання, вчитель Ванда В.В.
Травень 2018 Підсумки роботи методичного об`єднання вчителів трудового навчання та предметів художньо – естетичного циклу. Аналіз роботи методичного об’єднання за 2017/2018навчальний рік та планування роботи на 2018/2019 навчальний рік 1.Звіт учителів методичного об’єднання про роботу над річними темами 2.Аналіз роботи методичного об’єднання та завдання на новий навчальний рік 3.Результативність участі учнів у турнірах та конкурсах . 3. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 4. Аналізякості знань учнів з трудового навчання, технологій, музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, художньої культури за результатами ІІ семестру. Доповідь, інформація, обговорення Протокол засідання Голова методичного об’єднання, Ванда В.В.