Організація роботи методичних засідань вчителів історії та географії

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальні Відмітка про виконання
1 2 3 4 5 6 7 8
Серпень 2017 Координація роботи методичного об’єднання на 2017/2018 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання на 2017/2018 н.р. 1. Вивчення нормативних аспектів організації навчально – виховного процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2017/2018 н.р. 2.Корекція плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3. Розгляд та затвердження річних методичних тем вчителів. 4. Затвердження календарних планів вчителів методичного об’єднання. 5. Організація роботи з обдарованими учнями. 6. Вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 7.Інформування щодо ППД освітян. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С.
Жовтень 2017 Моніторинг навчальних досягнень учнів як умова підвищення якості освіти Ознайомлення вчителів методичного об’єднання з технологіями проведення моніторингових досліджень 1. Освітні системи як об’єкт моніторингу якості освіти. 2. Основні завдання моніторингу навчальних досягнень. 3. Результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з географії, історії, економіки, правознавства. 4. Про організацію роботи щодо реалізації ст.10 Конституції України, Закону України «Про засади державної мовної політики» та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 5. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С. Вчитель історії Моргород О.В.
Січень 2018 Сучасні парадигми освіти Ознайомлення вчителів з сучасними парадигмами освіти 1. Сучасні парадигми освіти. 2. Результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів МАН. 3. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 4. Затвердження календарних планів вчителів методичного об’єднання. 5. Моніторинг якості знань учнів з географії, економіки, історії, Харківщинознавства, правознавства за результатами І семестру. Доповідь, інформація обговорення, круглий стіл. Протокол Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С. Вчитель географії Іваненко Н.І., вчитель історії Каменнік М.П.
Березень 2018 Система моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів на уроках історії та географії Пошук основних етапів проведення моніторингових досліджень на уроках 1. Аналіз моніторингових досліджень з географії. 2. Використання результатів моніторингових досліджень при викладанні історії та правознавства. 3. Про організацію роботи щодо реалізації ст.10 Конституції України, Закону України «Про засади державної мовної політики» та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови 4. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С. Вчитель історії Миргород О.В. Вчитель правознавства Шигалевський А.В.
Травень 2018 Підбиття підсумків роботи методичного об’єднання та перспективне планування на наступний рік. Підбити підсумки роботи методичного об’єднання за 2017/2018 н.р та спланувати роботу на 2018/2019 н.р. 1. Аналіз роботи за 2017/2018 навчальний рік. 2.Річні звіти вчителів та голови методичного об’єднання щодо роботи над реалізацією науково- методичної теми. 3.Перспективне планування роботи методичного об’єднання на наступний рік. 4. Результати участі учнів у конкурсах, олімпіадах, турнірах. 5. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 6. Моніторинг якості знань учнів з географії, економіки, історії, Харківщинознавства, за результатами ІІ семестру. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С.