Організація роботи методичних засідань вчителів історії та географії

Термін виконання Тема засідання Цільова установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальні Відмітка про виконання
1 2 3 4 5 6 7 8
Серпень 2018 Координація роботи методичного об’єднання на 2018/2019 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання на 2018/2019 н.р. 1. Про вивчення нормативних аспектів організації освітнього процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2018/2019 н.р. 2.Про корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3. Про розгляд та затвердження річних методичних тем вчителів. 5. Про організацію роботи з обдарованими учнями. 6. Про вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 7. Про інформування щодо ППД освітян. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С.
Вересень 2018 Розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання Дотримання нормативності навчальним планам та програмам 1.Про розгляд календарного планування вчителів методичного об'єднання на І семестр 2018/2019 навчального року. 2. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 3. Різне Протокол засідання Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С.
Жовтень 2018 Сучасний вчитель: вимоги до професійної підготовки Ознайомлення вчителів з технологіями саморозвитку, самовдосконалення, самореалізації. 1. Про особистісне самовдосконалення як форма усвідомленого саморозвитку вчителя. 2. Про самореалізацію особистості вчителя і учня в освітній діяльності 3. Про результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з географії, історії, економіки, правознавства. 4. Про організацію роботи щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 5. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С. Вчитель історії Моргород О.В.
Січень 2019 Розвиток професійної компетентності вчителя Формувати професійні та особисті якості вчителя 1. Про професійні та особисті якості вчителя, їх формування. 2. Про результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсі-захисті учнівських робіт членів МАН. 3. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 4. Про розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання. 5. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2018/2019 навчального року 6. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. 7. Про моніторинг якості знань учнів з географії, економіки, історії, Харківщинознавства, правознавства за результатами І семестру. Доповідь, інформація обговорення, круглий стіл. Протокол Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С. Вчитель географії Іваненко Н.І., вчитель історії Каменнік М.П.
Березень 2019 Вчити по новому Пошук новацій в українській школі. 1. Про природничі науки для старшокласників. 2. Про нові концепції викладання історії. 3. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С. Вчитель історії Миргород О.В. Вчитель правознавства Шигалевський А.В.
Травень 2019 Підбиття підсумків роботи методичного об’єднання та перспективне планування на наступний рік. Підбити підсумки роботи методичного об’єднання за 2018/2019 н.р та спланувати роботу на 2019/2020 н.р. 1. Про аналіз роботи за 2018/2019 навчальний рік. 2.Про річні звіти вчителів та голови методичного об’єднання щодо роботи над реалізацією науково- методичної теми. 3.Про перспективне планування роботи методичного об’єднання на наступний рік. 4. Про результати участі учнів у конкурсах, олімпіадах, турнірах. 5. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 6. Про моніторинг якості знань учнів з географії, економіки, історії, Харківщинознавства, за результатами ІІ семестру. 7. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2018/2019 навчального року 8. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. 9. Про організацію роботи щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови Доповідь, інформація обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Яковлєва Т.С.