Організація роботи методичних засідань

Термін виконання Тема засідання Цільова Установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальний Відмітка про виконання
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Серпень 2017 Координація роботи методичного об’єднання на 2017/2018 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання на 2017/2018 н.р. 1. Вивчення нормативних аспектів організації навчально – виховного процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2017/ 2018 н.р. 2.Корекція плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3. Розгляд та затвердження річних методичних тем вчителів. 4. Затвердження календарних планів вчителів методичного об’єднання. 5. Результати державної підсумкової атестації за 2017/2018 н.р. 6. Організація роботи з обдарованими учнями. 7. Вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 8.Інформування щодо ППД освітян. Доповідь. Інформація. Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В.
Жовтень 2017 Моніторингові дослідження якості освіти Ознайомити вчителів методичного об’єднання з системою моніторингових досліджень. 1. Ефективність використання моніторингових досліджень для підвищення якості знань з російської мови. 2. Результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. 3. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь. Інформація. Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В. Вчитель Медведєва Т.Г.
Січень 2018 Культурологічна концепція викладання російської мови Вивчити прийоми й методи реалізації завдань культурологічного освіти на уроці російської мови 1. Культурологічний підхід в викладанні російської мови. 2. Моніторинг якості знань учнів з російської мови та літератури за результатами І семестру. 3. Результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. 4. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь. Інформація. Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В. Вчитель Макаренко А.В.
Березень 2018 Парадигми активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках російської мови і літератури. Пошук системно-діяльнісного підходу який формує комунікативну, мовну та лінгвістичну компетенції учня. 1. Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках російської мови і літератури. 2. Організаційні питання закінчення навчального року. 3. Підсумки роботи вчителів методичного об’єднання з учнями -членами Малої академії наук. 4. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Інформація . Обговорення. Ділова гра. Протокол Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В. Вчитель Барляєва О.А.
Травень 2018 Підсумки роботи методичного об’єднання за 2017/2018 навчальний рік Підбити підсумки роботи методичного об’єднання за 2017/2018 н.р. та спланувати роботу на наступний 2018/2019 навчальний рік 1.Аналіз роботи методичного об’єднання за 2017/2018 навчальний рік. 2. Звіти вчителів та голів методичного об’єднання про роботу щодо реалізації методичної теми. 3.Перспективне планування роботи методичного об’єднання на 2018/2019. 4. Моніторинг якості знань учнів з порівняльним аналізом І та ІІ семестрів. 5. Результативність участі школярів у конкурсах. 6. Ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь. Повідомлення. Інформація. Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В.