Тематичний план засідань методичного об’єднання вчителів російської мови та літератури

Термін виконання Тема засідання Цільова Установка Зміст питання Форми роботи Контроль Відповідальний Відмітка про виконання
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Серпень 2018 Координація роботи методичного об’єднання на 2018/2019 н.р. Скоординувати роботу методичного об’єднання на 2018/2019 н.р. 1. Про вивчення нормативних аспектів організації освітнього процесу та методичних рекомендацій щодо викладання предметів у 2018/ 2019 н.р. 2.Про корекцію плану роботи методичного об’єднання вчителів з урахуванням рішень Серпневої конференції освітян. 3. Про результати державної підсумкової атестації за 2018/2019 н.р. 4. Про розгляд та затвердження річних методичних тем вчителів. Про організацію роботи з обдарованими учнями. 5. Про вивчення потреб учителів у підвищення рівня їх науково-теоретичної та психолого-педагогічної підготовки. 6. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. Доповідь. Інформація. Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В.
Вересень 2018 Розгляд календарних планів вчителів методичного об’єднання Дотримання нормативності навчальним планам та програмам 1.Про розгляд календарного планування вчителів методичного об'єднання на І семестр 2018/2019 навчального року. 2. Про роботу щодо реалізації ст.10 Конституції України та інших нормативних документів з питань розвитку та впровадження державної мови. 3. Різне Протокол засідання Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В.
Жовтень 2018 Інноваційні технології навчання на уроках світової літератури Впроваджувати інноваційні технології навчання як складову формування креативної особистості на уроках світової літератури. 1. Використання інноваційних технологій навчання на уроках світової літератури. 2. Про результативність участі учнів у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. 3. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь. Інформація. Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В. Вчитель Медведєва Т.Г.
Січень 2019 Форми розвитку педагогічної майстерності вчителя російської мови та літератури Планувати і реалізовувати індивідуальну освітню траєкторію вчителям російської мови та літератури 1. Про план самоосвіти вчителя російської мови та літератури. 2. Про моніторинг якості знань учнів з російської мови та літератури за результатами І семестру. 3. Про результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. 4. Про обговорення стану виконання навчальних програм за І семестр 2018/2019 навчального року 5. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. 6. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Доповідь. Інформація. Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В. Вчитель Макаренко А.В.
Березень 2019 Особистісний розвиток школярів у діяльності з читання художніх творів. Розкривати особистості учнів завдяки читанню художніх творів. 1. Про літературу, як основний засіб формування духовного світу учнів. 2. Про організаційні питання закінчення навчального року. 3. Про підсумки роботи вчителів методичного об’єднання з учнями -членами Малої академії наук. 4. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. Інформація . Обговорення. Ділова гра. Протокол Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В. Вчитель Барляєва О.А.
Травень 2019 Підсумки роботи методичного об’єднання за 2018/2019 навчальний рік Підбити підсумки роботи методичного об’єднання за 2018/2019 н.р. та спланувати роботу на наступний 2019/2020 навчальний рік 1.Про аналіз роботи методичного об’єднання за 2018/2019 навчальний рік. 2. Про звіти вчителів та голів методичного об’єднання про роботу щодо реалізації методичної теми. 3.Про перспективне планування роботи методичного об’єднання на 2019/2020. 4. Про моніторинг якості знань учнів з порівняльним аналізом І та ІІ семестрів. 5. Про результативність участі школярів у конкурсах. 6. Про ознайомлення вчителів з результатами курсового підвищення кваліфікації. 7. Про обговорення стану виконання навчальних програм за ІІ семестр 2018/2019 навчального року 8. Про нормативні документи щодо ведення шкільної документації. Доповідь. Повідомлення. Інформація. Обговорення Протокол Голова методичного об’єднання Кутнікова С.В.