Моніторинг - процес спостереження і реєстрації даних про який-небудь об'єкт на нерозривно примикаючих один до одного інтервалах часу, протягом яких значення даних істотно не змінюються.

Моніторинг інформаційних довідок за 2016 рік

/Files/images/Монитор 2017.png

Усього протягом 2016 року було надано 978 довідок, серед яких зі складу читачів учнів було 713, що дорівнює 72,9%, а читачів зі складу вчителів - 265, тобто 27,1%. Отже, можно сказати, що близько 3/4 наших читачів - учні, тобто більша частина.

Запити читачів можна поділити на чотири категорії:

1. Підготовка до усіляких позакласних навчальних занять (МАН, ДПА, ЗНО). Їх було 60.
2. Підготовка до виховних заходів. *До цієї категорії внесено як підготовка до виховних заходів, так і безпосереднє їх проведення у стінах бібліотеки та за її допомогою. Усього таких довідок було надано 304.

3. Підготовок до уроків, а також написання та пошук інформації для рефератів й доповідей було 137.
4. Інформаційне дозвілля - найчисельніша категорія. Тут було надано 477 довідок. Що таке інформаційне дозвіля? Це саме ті довідки, які читачі вибирали, керуючись особистими уподобаннями. Якщо перші три категорії зумовлені необхідністю підготовки до заняття чи заходу, то тут - тільки дозвілля та бажання читача.

/Files/images/fevral_29017/blank1.png

Отже, як висновок, можна сказати, що читачі недарма проводять час, звертаючись по допомогу до бібліотечно-інформаційного центру. Вони мають змогу отримати інформацію для підготовки до уроків чи виховних заходів та провести тут вільний час, дізнавшись щось нове й цікаве.

/Files/images/fevral_29017/blank%.png

/Files/images/monitoringi/мон1.JPG

/Files/images/monitoringi/мон2.JPG

/Files/images/monitoringi/мон3.JPG

/Files/images/monitoringi/Презентация1.jpg

/Files/images/novayaya_bibl/Аналіз книговидачі за 1 чверть 2013.jpg

Моніторингове дослідження найбільш активних класів, що користуються шкільною бібліотекою (дані на 10.01.2014 р.)

/Files/images/новая библ./Слайд1.JPG

Моніторингове дослідження найбільш читаної літератури серед читачів бібліотеки за тематикою (дані на 10.01.2014 р.)

/Files/images/новая библ./Слайд2.JPG

Моніторингове дослідження найбільш популярних жанрів літератури серед п'ятикласників (дані на 05.03.2013)

/Files/images/презент. библ./розподіл.png